DJ-ImageSlider

 • Sprzęt gimnastyczny
 • Reprezentacja
 • Panie Luksu
 • Nowe stoły
 • Bielsko-Biała
 • Siódme poty
 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8

Regulamin - konkurs

banner

1% na Organizacje Pożytku Publicznego

1 % podatku za rok 2018 na LUKS „Rospondek”

1

Wystarczy przy składaniu rocznego rozliczenia podatkowego w pozycji nr KRS wpisać 0000023497.

WAŻNE: należy wskazać ze szczególnym przeznaczeniem na

LUKS „Rospondek”, Żyrowa

DZIĘKUJEMY!

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie

Wszystkie informacje na temat odszkodowania za kontuje można znaleźć na stronie internetowej www.wzlzsopole.pl lub telefonicznie 77/ 454-38-67.

Biuro Wojewódzkiego Zreszenia zapewnia pomoc merytoryczną przy szkodach związanych z kontuzją zawodników, działaczy.

Składka

Obowiązkowa składka członkowska – 40 PLN (osoby korzystające z siłowni – 60 PLN)*

Składka płatna u Skarbnika - Sonia Lepich (tel. 660 544 456) lub na numer konta:

Składka płatna do końca marca 2018 !

bank

68 1750 0012 0000 0000 3349 8896

UWAGA: W temacie prosimy zapisać: „SKŁADKA CZŁONKOWSKA ROK, IMIĘ i NAZWISKO”

*można także wpłacić większą kwotę (podana kwota jest kwotą minimalną)

 

Artykuł pod składką

 

W piwnicy LUKS Rospondek Żyrowa przybywa sprzętów.

logo czystetlo kopia

powiat krapkowicki

 

Dzięki wsparciu finansowemu Powiatu Krapkowickiego, Miasta Zdzieszowice i firmy ArcelorMittal Poland dzieci, młodzież i dorośli członkowie i uczestnicy klubu sportowego będą mogli prawidłowo i w dobrych warunkach korzystać z pomieszczeń, sprzętów i urządzeń sportowych polepszając swoje wyniki na zawodach. Okres jesienno- zimowy to doskonały czas na zajęcia ogólnorozwojowe wewnątrz pomieszczeń a w "Rospondku" pod okiem trenerów działają sekcje tenisa stołowego, siłownia, aerobik, kolarstwo i tańce. Do dyspozycji klubowiczów są dwa stoły do gry w ping-ponga, lustra do ćwiczeń aerobiku i tańców, bieżnia biegowa, trenażer z rowerem, rolki kolarskie, sprzęt siłowy na niemal każdą partię mięśni.

am

Z projektu rozpisanego do ArcelorMittal Poland pn. „Sport dla wszystkich – łączymy pokolenia” zakupione zostały dwa rowery do sekcji kolarskiej wraz z osprzętem serwisowym oraz kilka nowych urządzeń do siłowni. Piwnice klubowe to trzy pomieszczenia, z których codziennie w godzinach od 06:00 do 22:00 mogą korzystać osoby posiadające legitymacje członkowskie. Obecnie zarejestrowanych jest 201 osób w wieku od 3 lat do 67 latków. Klub działa trzeci rok gromadząc potrzebne sprzęty, kompletując kadrę szkoleniowców, a co za tym idzie inwestując w dzieci, młodzież a nawet dorosłych zgodnie z hasłem "Łączymy pokolenia na sportowo".

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO WSTĄPIENIA W SZEREGI NASZEGO WSPÓLNEGO KLUBU – ILOŚĆ MIEJSC NIEOGRANICZONA!!!

III edycja warsztatów pn. "TAŃCZYMY W SERCU OPOLSZCZYZNY"

Tegoroczna edycja warsztatów skierowana była do dzieci, które od 2017 roku uczestniczą w nauce tańców narodowych, regionalnych, towarzyskich i dyskotekowych. Duży zakres proponowanych tańców wzbudził ciekawość i wszechstronność wśród uczestników warsztatów a fakt, że brali oni udział we wcześniejszych spotkaniach stworzył łatwość wykonywanych kroków i lepsze zrozumienie krótkich choreografii. Przedszkolaki to doskonały materiał na przyszłych tancerzy i zdarzyło się, że pod wpływem nauki tańca kilka osób uczestniczy w zajęciach systematycznie. Tematyka zajęć dostosowana była przez prowadzącą parę instruktorów do wieku i umiejętności uczestników, którzy podzieleni byli na grupy. Dzieci uczyły się podstawowych zachowań i gestów, które wprowadziły ich w tematykę tańców góralskich i towarzyskich, ukłony względem partnera-partnerki, uchwyt dłoni w parze, miejsce w parze, krótkie choreografie i podstawowe figury – kroki w/w tańców. Zajęcia rozpoczynały się rozgrzewką, następnie zaprezentowanie podstawowego kroku przez prowadzących warsztaty Annę i Piotra Orian finalistów Mistrzostw Polski w Tańcach Latynoamerykańskich. Organizatorem projektu jest Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Rospondek" działający od 2015 roku przy PSP Żyrowa. Projekt współfinansowany ze środków powiatu Krapkowickiego cieszy się dużym zainteresowaniem tak wśród dzieci jak i dorosłych. Finał – owoce wspólnej pracy na parkiecie będziemy mogli zaprezentować końcem czerwca na scenie przy dużej publiczności. Każdy na finałowym podsumowaniu otrzyma Certyfikat Uczestnictwa, nagrodę na pamiątkę oraz poczęstunek.

Piotr Orian

Stopka

Copyright © 2015-2016 LUKS Rospondek